День пам’яті жертв політичних репресій

Третя неділя травня – День пам’яті жертв політичних репресій
Сьогодні ми вшановуємо десятки тисяч людей, розстріляних комуністичним режимом, сотень тисяч кинутих у в’язниці й табори, на заслання чи примусове психіатричне лікування. Кількість всіх тих мучеників України досі неможливо порахувати.
Злочинні репресії, терор, вбивства, депортації, геноцид – основні принципи, на які спираються звірячі тоталітарні режими.
Замисліться лишень, терор мав статус офіційної політики тодішньої комуністичної влади! На українській землі «червоний терор» розпочався з перших днів вторгнення більшовицьких загонів на початку 1918 року.
Наслідком комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, руйнування ціннісних орієнтацій та суспільна депресія. Через репресії пройшли усі верстви українського суспільства: від науковців і митців до робітників і селян. Постійне відчуття страху глибоко вкорінилось в підсвідомості людей та призвело до поступової денаціоналізації.
Катування, розстріли невинних без суду і слідства, депортації, фільтрації, масові переслідування з політичних та національних мотивів – це все з падінням радянської системи мало би назавжди залишитись в історії. Однак, після вторгнення ворога на нашу землю, він широко використовує всі ті нелюдські інструменти терору, які залишились йому у спадок від комуністичного режиму.
Схиляємо голову й молимося за вічний спокій всіх безневинно загиблих та закатованих українців!
Маємо всі розуміти, що боротьба, яка зараз триває – це боротьба за наше право жити у вільній та демократичній країні, в якій не має місця репресіям, депортаціям, геноцидам.
@https://www.facebook.com/DonetsHromada

Інформаційні матеріали